Chwyty jak plaster miodu

Ekipa NS Bikes wiele razy udowadniała, że wie, co w rowerowej trawie piszczy. Pomorzanie mają nosa - bacznie obserwują rynek, słuchają opinii riderów i wyłapują trendy. Potwierdzeniem może być ich najnowsze dzieło - chwyty Hold Fast, które charakteryzuje forma plastra miodu i interesujące parametry.

Hold Fasty występują w gamie 5 modnych kolorów. Foto: NS Bikes

Czy to kwestia miłości do miodu? Niekoniecznie. Tego typu budowa ma doskonałe właściwości: dobrze absorbuje drgania, zapewnia pewny chwyt i szybko odprowadza wodę. Dodajmy do jeszcze grubą i miękką gumę. Połączenie tych cech sprawia, że pod ręką ląduje nam konkretny kawał rowerowej technologii... genialny w swojej prostocie. A że chwyty to jeden z niewielu punktów stałego kontaktu rowerzysty z jego sprzętem, to grzecznie sugerujemy - to nie miejsce na kompromisy.

"Hold Fast" - polecamy sprawdzić ciekawą historię tego zwrotu! Foto: NS Bikes

Co prócz charakterystycznej budowy wyróżnia Hold Fasty na tle konkurencji? Są modne kolorki (dokładnie to 5), jest miękka guma, są bar-endy. Owszem, ale klu jest ich wielkość. Producent podpowiada, że to najszersze gripy z lock-onem dostępne na rynku. Miarka pokazuje długość 148 mm i 31 mm średnicy. Waga? 103 g - nieźle. Cena? 79 pln - sensownie. Nic, tylko zamawiać!

Hold Fasty to najszersze gripy typu lock-on na rynku. Foto: NS Bikes