PNW Components kokpit

Pewnie jak wielu z was, mam manie przekładania sprawdzonego zestawu kierownicy i mostka pomiędzy starym a nowym rowerem.

Od dłuższego czasu szukałem odpowiedniego sprzętu by wnieść odrobinę świeżości do mojego kokpitu. Na rynku jest wiele propozycji ale żadna z nich mnie nie przyciągnęła, aż do momentu poznania firmy PNW Components.

Stało się to za pośrednictwem sklepu Rowerowelove.shop na Festiwalu rowerowym Joy Ride. Wielu uczestników festiwalu, tak jak ja, zwrociło na nich swoją uwage. Przyciągają swoimi kolorami i stonowanym ale technicznym designem.

Postanowiłem dowiedzieć się troche więcej o PNW Components.

Firma działa od 2016 i idealnie wypełniła lukę komponentów która powstała na rynku. Założycielami są osoby będące w branży rowerowej od wielu lat, mający zajawkę rowerowa i wizję.

Jak dla mnie super.

Kierownica Range Gen 3- wybrałem opcję średnicy 35 mm i standardową szerokość 800 mm, ponieważ ujeżdżam Mondrakera o dłuższym reachu niż inne rowery. Swietnie sie na niej czuje, dzieje sie to za sprawa 10-stopniowego odchylenia do tyłu, 5-stopniowego odchylenia w górę i 30-milimetrowego wzniesienia. Sprawia, że ramiona i barki są bardziej zrelaksowane. Range minimalizuje dyskomfort pleców i zmęczenie nadgarstków, zapewniając wygodę podczas długich podjazdów i zjazdów.

Mostek Range w rozmiarze 35mm to nie żarty. Dobrze wykonany i wytrzymay korpus w pełni obrabiany CNC, wykonany z aluminium 6061. Mostek przychodzi z mocowaniem na lampkę lub inne akcesoria, ja akurat jeżdże bez ale całkiem ciekawa opcja.

Gripy PNW Components Loam - ergonomiczny design i lepka mieszanka. Wybrałem standardową wersję ale dostępne są równiez w rozmiarze XL.

Już po pierwszym wypadzie w góry czuje, że to jest to!

Co ciekawe, wszystkie produkty PNW objęte są dożywotnią gwarancją.

Już wkrótce więcej produktów PNW na stronach naszego portalu!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Rowerowelove.shop oficjalnego dystrybutora w naszym kraju

i sprawdzenia produktów PNW!