FOOG – Get the flow

Zastanawialiscie się kiedyś skąd wzieła się marka FOOG i jak długo jest już z nami na rynku?

Otóż mija już 10 rok, natomiast sam pomysł pojawił się w głowie Macieja kilka lat wcześniej podczas szalonego okresu ścigania się w zawodach DH.

Ubrania wtedy były drogie, nudne kolorystycznie i często niedostępne. Ponadto na naszym rodzimym rynku nic nie wskazywało, aby mogło się coś zmienic w niedalekiej przyszłości.

Droga realizacji do stworzenia marki nie byla lekka, praktycznie zerowy budżet świeżo upieczonego magistra i potrzeba zdobycia wiedzy jak to ogarnać, żeby było dobrze, mocno, ładnie i na dobrym poziomie cena... i co najważniejsze w Polsce.

Powoli wszystkie te punkty zostały odhaczone i FOOG stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek rowerowych w naszym kraju.

Oczywiście nie stało się to bez współpracy z wspaniałymi ludźmi ze świata rowerowego. Ania Makuszewska od lat dba o design wszystkich produktów i oprawe graficzną social mediów, Łukasz Nowicki pilnuje aby wszystkie trybiki zazębiały się prawidłowo bo przecież Business is Business. Wreszcie Maciej pomysłodawca i twórca FOOGa może powiedzieć, że da się połączyć hobby z pracą bo przecież ciuchy trzeba przetestować a to wymaga wielu godzin na rowerze!


Ubrania FOOG i każdy ich komponent produkowane są w calości w Polsce, a dokładniej w Łodzi.

Zapytacie jaki jest cel FOOG?

Chcą pokazać, że można to robić u nas w kraju, chcą, żebyś miał ubrania, które graficznie wyróżniają się
z tłumu i chcą się przy tym dobrze bawić, bo o to chodzi w kolarstwie!

Zapraszamy do odwiedzenia strony http://foogwear.com