Weekendowy dopalacz: Wyspa tajemnic

Nadszedł upragniony weekend! Ten czas trzeba dobrze wykorzystać. Dobrze – mamy na myśli… w siodle roweru. Ale zanim wyruszycie gdzieś przed siebie, albo zapakujecie rower do samochodu, złapcie trochę zajawki, żeby jazda była jeszcze bardziej energiczna i przyjemna.

Gdzie wybierzemy się tym razem? Na Maderę. Ta niesamowita wyspa od kilku sezonów sukcesywnie pracuje na miano kolejnej rowerowej stolicy Europy. W tym roku dzieje się tam szczególnie dużo – festiwal, EWS i przegląd filmów rowerowych, które nagrano na miejscu. A propos: w dzisiejszej odsłonie „Weekendowego dopalacza” mamy dla was jeden z materiałów, który powalczy o miano najlepszej produkcji z Madery. W rolę przewodnika wcieli się jeden z najlepszych specjalistów od rowerowej turystyki – Matt Hunter. Za nagranie i montaż odpowiedzialny jest Etienne Van Rensburg.

Materiał jest dynamiczny, motywujący i przede wszystkim pokazuje piękno dzikiej Madery. Nie uwierzymy, że po seansie stwierdzicie: „łee, ta miejscówka mnie w ogóle nie kręci”. Przecież to raj!