Gdzie oglądać Red Bull Rampage?

Mamy nadzieję, że zarezerwowaliście dzisiejszy wieczór na seans transmisji z Red Bull Rampage. W końcu takie rowerowe show nie dzieje się często. A warto dodać, ze tegoroczna edycja zgodnie z zapowiedziami jest przełomowa. Freeride wrócił na dawne tory i pięknie się to ogląda.

p-20161014-00341_news

Nowa lokalizacja pozwoliła wytyczyć przerażające linie. Małych przeszkód tam nie znajdziecie. Foto: Christian Pondella / Red Bull Content Pool

p-20161013-00253_news

Graham Agassiz podczas objeżdżania swojej linii. Foto: Christian Pondella / Red Bull Content Pool

A propos – gdzie oglądać Red Bull Rampage 2016? Transmisja dostępna będzie na stronie Red Bull TV. Przekaz rusza o 18.30, więc zaplanujcie dobrą trasę z pracy, omijajcie korki, a zamiast gotowanego obiadu zamówcie pizzę (w końcu jutro i tak ją wytopicie na rowerze –> taką mamy nadzieję!). O 18.30 wszyscy obowiązkowo powinni zasiąść przed monitorami komputerów i ekranami telewizorów. I już teraz możemy wam zagwarantować – będzie się działo.

 

Kliknij tutaj, żeby włączyć transmisję zawodów na stronie Red Bull TV.

 

Jako trailer tego show i mały podkręcacz emocji zaserwujem film, którego efektem będzie nagły skok adrenaliny. Tak jest – Red Bull Rampage 2016 nadchodzi!