Jolanda Neff w Kross Racing Teamie!

Kross z każdym sezonem rośnie w siłę. I nie jest to jedynie zasługa dopracowanej kolekcji rowerów, ale także Kross Racing Teamu – drużyny, która przebojem wdarła się do światowej czołówki XC i w zasadzie mocno się tam już zakorzeniła. Dobiegający końca sezon obfitował w wiele sukcesów, jednak ten kolejny zapowiada się jeszcze ciekawiej. Wszystko przez to, że szeregi teamu powiększą się o prawdziwą gwiazdę!

kro1

Jolanda Neff i jej nowe teamowe barwy. Foto: Kross

To już w pełni oficjalna i potwierdzona informacja, że do ekipy Kross Racing Teamu dołączyła Jolanda Neff. W zasadzie jest to ciekawa i w pewnym stopniu zabawna historia, bo Szwajcarka miała już okazję jeździć pod jedną banderą zarówno z Mają Włoszczowską jak i Fabianem Gigerem. Teraz znajomi zawodnicy znów połączą siły i wszystko wskazuje na to, że będą stanowić bardzo mocną ekipę w świecie zawodowego mtb.

Szwajcarka, którą łatwo rozpoznać po charakterystycznej burzy blond włosów, zasiądzie za sterami modelu Kross Level B+ (ale i nie tylko). Do jej dyspozycji będzie cały sztab teamu i dział projektów R&D. Ta zmiana i nowe perspektywy mogą nie tylko aktywować doskonałą formę Neff, ale także wprowadzić w szeregi KRT dodatkowy zastrzyk energii i motywacji. Po bardzo udanym sezonie 2016 to świetny prognostyk na przyszłość. Szczerze mówiąc: już nie możemy doczekać się pierwszych wyścigów Pucharu Świata UCI XCO 2017. Jesteśmy przekonani, że Kross Racing Team będzie ekipą brylującą na szczycie rankingów.

kro2

Szwajcarka testowała już swój nowy sprzęt. Foto: Kross

Więcej informacji o poszerzeniu składu Kross Racing Teamu (tutaj).