Weekendowy dopalacz: Romans z Kanadą

Nadchodzi weekend, więc to słychać też ostatni dzwonek, żeby zaplanować wypad na rower. Prognozy pogody nie są najstraszniejsze, więc tym bardziej warto skorzystać z tego przywileju i wcisnąć w licznik trochę kilometrów. O motywację się nie martwcie – zajęliśmy się tym!

a

Jordan Hodder i jego stalowy hardtail marki Chromag. Foto: Chromag

Zanim wciśniecie „play” w materiale umieszczonym poniżej, musimy was ostrzec. Będzie dużo dobre jazdy, będzie pogoda na krótkie rękawki i spodenki, co gorsze – będzie też dużo świetnych tras. Nie wspominając już o tym, że bohater nagrania – Jordan Hodder – wybrał na tę okoliczność pięknego 29-ninera na stalowej ramie marki Chromag. Nim jednak niektórzy z was posypią swoimi tezami na temat tego, że "taki rower nie nadaje się do jazdy w dzikim terenie", polecamy się rozsiąść i zobaczyć, na co stać ridera marki Chromag i jego rower nawiązujący do klasyki mtb.

clipboard01

Chromag Rootdown 29" - cena: 4500$... Foto: Chromag Bikes

Zapraszamy na 4-minutowego tripa w kanadyjską dzicz. Tamtejsze singletracki są jak z marzeń, a styl jazdy Jordana Hoddera jest naprawdę imponujący. Łapcie zastrzyk motywacji i jutro widzimy was na w siodle!

(wcześniejsze odcinki serii „Weekendowy dopalacz” znajdziecie tutaj – klik).