Video: na rewirach Suliwoods

Mogłoby się wydawać, że w ostatnim czasie aktywność Piotra "Szweda" Szwedowskiego nieco zmalała. Kontuzja? Wypalenie zawodowe? Potrzeba zdystansowania się do rowerowego świata? Nic z tych rzeczy. Chodziło o pełne zaangażowanie w nowy projekt filmowy, który chwilę temu ujrzał światło dzienne. Zapraszamy na seans - zapamiętacie go na długo.

"Szwedu" to osoba, która na polskiej scenie rowerowej istnieje od lat, i na koncie której jest spora ilość projektów. Wielu za nim przepada, ale są też tacy, którzy darzą go zupełnie odmiennymi emocjami. Zanim jednak podejmiecie decyzję o tym, po której stronie barykady zajmiecie swoje miejsce, poznajcie najnowszy projekt mieszkańca podnóża masywu Ślęży. Materiał, który prezentujemy poniżej, jest świetnie zrealizowany, zmontowany i klimatyczny. Piotrek za sterami swojego Specializeda Stumpjumpera FSR objeżdża najbardziej malownicze single i trasy w okolicy Śleży. Trzeba przyznać, że po tych kadrach wcale się nie dziwimy, że tak bardzo zakochał się w tym miejscu. Można powiedzieć, że to taka mała dolnośląska Kanada.

Rozsiądźcie się wygodnie i oddajcie przyjemności dobrego rowerowego kina akcji. My wciskamy play już po raz n-ty, bo jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego materiału.

Kamera: Michal Kuczynski, support: Robert Bober, Sylwia Szwedowska.

Specialized for every trail.

Podczas gdy uwaga całego kolarskiego świata skupiona jest na Le Tour de France, my mamy dla Was coś specjalnego. Piotr Szwed Szwedowski objeżdża piękne polskie trasy na Stumpjumper FSRKamera: Michal Kuczynski, support: Robert Bober, Sylwia Szwedowska.

Opublikowany przez Specialized Bicycles na 12 lipca 2017