Sprawdź nową Metę

Ten tytuł na pewno zainteresuje organy zajmujące się ściganiem dilerów i narkotykowych bossów. W gruncie rzeczy na myśli mamy znany rower marki Commencal, a dokładnie jego wersję HT AM, która w sezonie 2018 wygląda jeszcze ciekawiej. 

Meta HT AM w naturalnym kamuflażu. Foto: Commencal

Commencal Meta HT AM to odpowiedź znanej marki na rosnący w siłę kult sztywnych rowerów - szczególnie tych, które związane są z bardziej agresywną jazdą. Zresztą jednym z głośno powtarzanych prawideł firmy Commencal jest stwierdzenie "lepiej mieć dobrego hardtaila niż kiepskiego fulla". I te rowery są tego najlepszym potwierdzeniem.

Nowa Mega HT AM urosła nieco w porównaniu do swoich poprzedników. Ramy uległy przeprojektowaniu, by nie tylko wyglądać bardziej nowocześnie, ale również współpracować z kołami 27,5 i 29 cali - także w standardzie Plus. W kolekcji 2018 znajdą się dwie wersje: Orgin (1099 euro) i Essential (1599 euro). Rama i setup osprzętu rowerów został dobrany tak, by znieść nawet najbardziej "wyszukane" wizje swojego właściciela.

 

Przykład? Spójrzcie tylko na to, co za sterami Mety HT AM Orgin wyprawia George Brannigan - zjazdowiec marki Commencal. Lepszego potwierdzenia zadziornego charakteru tych hardtaili nie potrzeba...

https://vimeo.com/222839870

Geometria ramy Commencal Meta HT AM 2018

Geometria ramy Commencal Meta HT AM 2018. Foto: Commencal