Ściganie bez łańcucha na Harendzie

To już niepisana tradycja, że rowerowy sezon kończymy na Harendzie. Nie inaczej będzie w tym roku. Z tym, że ramówka imprezy poszerzyła się o nową i niespotykaną rywalizację. Do Kärcher Dual Slalomu, Małopolska Whip Contestu, Night Downhillu i Zjazdu w Przebraniu dołączył Red Bull Bez Łańcucha, czyli konkurencja inspirowana dokonaniem Aarona Gwina z 2015 roku. Zapisy właśnie ruszyły! 

Zawody organizowane na znanym zakopiańskim stoku zdążyły zapisać się w rowerowym kalendarzu najważniejszych polskich zawodów.. Dobre widoki, znajomi, całodniowe jeżdżenie, a wieczorem magicznym after – to idealny zestaw, żeby miło zakończyć udany sezon.

CO W MENU?

Joy Ride zaserwuje dobrze sprawdzoną klasykę w postaci:

  • Kärcher Dual Slalom – standardowo: trawa, jedna hopka, gorący doping i dwa tory
  • Nocny zjazd – treningi i eliminacje za dnia, a finały przy sztucznym świetle (weźcie czołówki)
  • Małopolska Whip Contest – podobnie jak w ubiegłym roku za najlepszego whipa do wygrania jest duża dziara od salonu tatuażu Onex Tattoo!
  • Zjazd w przebraniu, gdzie do zgarnięcia jest „talon na balon” do wykorzystania w Klubie Dworzec.
  • Afterparty – tym razem nóżką tupniemy w dobrze znanym klubie Dworzec.

A DESER?

Prawdziwym rodzynkiem tegorocznej edycji będzie Red Bull Bez Łańcucha. Inspiracją organizatorów był legendarny przejazd Aarona Gwina z Pucharu Świata w Leogangu. Red Bull, razem z ekipą Joy’a, w niedzielne popołudnie zdejmą łańcuchy w Waszych maszynach (spokojnie, po przejeździe również założą!) i  puszczą na trasę DH. Zadanie jest proste – zjechać jak najszybciej. Do wygrania jest kasa (zwycięzca zgarnie 1000 zł, kolejni zawodnicy 700 i 500 zł)! W zawodach może wziąć udział każdy rider, który ukończył 16-sty rok życia.

GOTOWI?

Nie ma na co czekać! Tylko do 30 sierpnia można się zapisać w najniższej cenie!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na joyride.pl/harenda oraz stronie wydarzenia.