Freestyle w Tauron Arenie

Już 25 marca w TAURON Arenie Kraków odbędą się zawody Pucharu Świata FMB Tour. Impreza będzie połączona z Mistrzostwami Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs. W zawodach wystąpią zawodnicy z 11 krajów, wśród których znajdzie się bardzo mocna reprezentacja Polski z Szymonem Godźkiem na czele. Szaman obecnie plasuje się na wysokiej 10 pozycji w światowym rankingu.

Po raz pierwszy w historii Diverse NIGHT of the JUMPs najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu oraz wirtuozi tricków na rowerach połączą swoje siły. Również po raz pierwszy będziemy świadkami imprezy rowerowej takiego formatu w hali i na unikalnym torze, którego fragment zostanie zbudowany w oparciu o trybuny TAURON Areny Kraków.

Foto: NIGHT of the JUMPs

To właśnie ten element toru - ogromny step down - planuje wykorzystać Szymon Godziek. „Szaman” zamierza zaserwować nową sztuczkę specjalnie przygotowaną na tę okazję. Przypomnijmy, że Szymon, który był gościem specjalnym konferencji prasowej wydarzenia, jest najbardziej rozpoznawalnym polskim zawodnikiem oraz jednym z najzdolniejszych riderów na świecie. Godziek znany jest również z licznych wygranych w kategorii Best Trick.

Szaman nie będzie jedynym Polakiem, którego zobaczymy 25 marca. W miniony weekend podczas HONOR Winter Sports Festival w Białce Tatrzańskiej dziką kartę dającą miejsce od razu w finałach zawodów zgarnął Marek Łebek. Do kwalifikacji przystąpi jeszcze siódemka polskich zawodników. Mamy nadzieję, że ich także będziemy mogli oglądać w finałach.

Foto Sportainment - Piotr Staroń.

Już 25 marca podczas Diverse NIGHT of the JUMPs połączone siły zawodników na 26 calowych kołach oraz na motocyklach crossowych wprawią w zachwyt publiczność oraz sprawią, że TAURON Arena odleci po raz trzeci, jednak tym razem w zupełnie nowym stylu, ponieważ emocje będą podwójne.

Foto: NIGHT of the JUMPs

Organizator wydarzenia, agencja Sportainment znana z eventów motocyklowych oraz Diverse Downhill Contest, przygotowała specjalny sektor z najlepszymi miejscami do oglądania zmagań dirtowców oraz zawodników FMX. Specjalna promocja dla kibiców rowerowych - ceny biletów w sektorze A19 zostały obniżone z 199 pln na 129 pln. Aby dokonać zakupu wejdź na Eventim.pl http://bit.ly/2gSf2rn wybierz promocję - DIRT MTB i wpisz kod: FMB TOUR.

Foto: NIGHT of the JUMPs

Bilety do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na EVENTIM.PL: http://bit.ly/2gSf2rn

Więcej informacji na: www.sportainment.pl i www.dnotj.pl