Weekendowy dopalacz: Brendog i nowy Scott Genius

Kolejny weekend już na horyzoncie! Tym razem także czeka nas sporo rowerowych emocji. Głównym źródłem będzie kolejny przystanek serii zawodów Pucharu Świata UCI, który odbędzie się w Lenzerheide. A jeśli zrezygnujecie z obserwowania rywalizacji topowych zawodników i zawodniczek na rzecz własnych przygód w terenie, to mamy niezłą dawkę motywacji, która na pewno się przyda.

a

Brendog słynie ze swojego unikalnego stylu jazdy. Foto: Scott Sports

Szwajcarska marka Scott od kilku sezonów współpracuje z Brendanem Faircloughem. Brytyjczyk słynie ze swojej rowerowej wszechstronności, więc prócz typowo zawodniczej roli pełni też funkcję testera. I trzeba przyznać, że jest w tym naprawdę niezły. Kilka tygodni temu Brendog zabrał do włoskiej Pili swojego nowego kompana - Scotta Geniusa. Jak na zjazdowca przystało nie tracił czasu i energii na wielogodzinne wspinaczki, tylko ugniatał rower na konkretnych zjazdach. Genius przetrwał ten test, który na pewno unicestwiłby wiele innych rowerów enduro/all-mountain.

O tym jak przebiegały testy dowiecie się z materiału filmowego, który umieściliśmy poniżej. Przy okazji seans na pewno zainspiruje was do weekendowych szaleństw!