Swiss Downhill Syndicate na rowerach NS Bikes

Polska marka NS Bikes z każdym sezonem zyskuje zaufanie kolejnych klientów na całym świecie. Udane projekty i nieszablonowy design zaciekawia nie tylko amatorów, ale także zawodowych zawodników, którzy walczą o najbardziej prestiżowe tytuły. Na zjazdowym modelu Fuzz jeździ m.in. ekipa Swiss Downhill Syndicate.

sds_nsbikes_spain_10

Swiss Downhill Syndicate na NS Bikes Fuzz. Foto: Sandro Schmid

SDS od dawna korzystali z rowerów NS Bikes Fuzz, jednak dopiero niedawno doczekali się swoich customowych modeli. Od katalogowej wersji różni je przede wszystkim wykończenie i barwy – takiego zestawienia jeszcze nie było.

sds_nsbikes_sospel_27

Swiss Downhill Syndicate na NS Bikes Fuzz. Foto: Sandro Schmid

sds_nsbikes_sospel_12

Swiss Downhill Syndicate na NS Bikes Fuzz. Foto: Sandro Schmid

sds_nsbikes_sospel_15

Swiss Downhill Syndicate na NS Bikes Fuzz. Foto: Sandro Schmid

Poza reprezentowaniem marki NS Bikes na trasach, ekipa SDS zaangażowała się także w proces R&D – czyli dostarcza cennego feedbacku, który brany jest pod uwagę w przypadku przeprojektowywania ramy. A wiadomo, że nikt tak dobrze nie wyłapie niedociągnięć, albo mocnych stron koncepcji, jak zawodnik ścigający się w najważniejszych seriach całego sezonu.

sds_nsbikes_team_01

Zimowe przymiarki do roweru NS Bikes Fuzz. Foto: Sandro Schmid

sds_nsbikes_lourdes_23

Swiss Downhill Syndicate na trasie w Lourdes. Foto: Sandro Schmid

Dla marki NS Bikes to wielki zaszczyt współpracować z tak profesjonalną grupą riderów. Poniżej serwujemy film, w którym zobaczycie wspomniane maszyny szwajcarskich zjazdowców w trakcie przygotowań do tegorocznych mistrzów świata. Wraz z nimi, na trasach w Sospel, swoje umiejętności szlifował Sławek Łukasik - kilkukrotny medalista iXS Downhill Cup i najlepszy polski rider.

sds_nsbikes_lourdes_22

Sławek Łukasik - polski as downhillu. Foto: Sandro Schmid