NS Bikes Rag+ pod lupą

NS Rag+ to rower, który bez wahania umieścilibyśmy na liście najbardziej elektryzujących jednośladów z oferty 2017. Ta mroczna przełajówka nie tylko łamie dotychczasowy schemat związany z wizerunkiem marki NS Bikes, ale przede wszystkim świetnie wygląda i jeździ. Tych kilka zdjęć i film przekonają nawet najtwardszego hejtera gravelowej zabawy.

NS Bikes Rag+ 2017. Foto: Piotr Staroń / NS Bikes

Rag+ to muskularna przełajówka, której nie straszne żadne warunki. W zasadzie to właśnie błoto i śnieg pozwolą poznać prawdziwe możliwości czarnego przecinaka z Pomorza.  O tym, że nowy rower marki NS Bikes jest bardzo rozsądnie zbudowanym rowerem pisaliśmy kilka tygodni wcześniej (publikację znajdziesz tutaj). Dziś podrzucamy kolejną porcję materiałów, które dodatkowo wesprą nasze wcześniejsze wnioski. Na początek krótkie video o wysmakowanych detalach. Kilka ujęć na poszczególne komponenty, rzetelne koła i mocarną, ale i finezyjnie skrojoną ramę pozwoli kolejny raz przeanalizować naszym zdaniem świetnie dobrany setup osprzętu. I ten design rodem z jaskini samego Batmana...

A gdy już poczujecie się zaintrygowani, to spójrzcie na kilka zdjęć autorstwa Piotra Staronia, które prócz prawdziwych smaczków sprzętowych zaprezentują też Rag’a w jego naturalnym środowisku – tym razem padło na mroźną zimę i górskie ścieżki.

Galeria