Enduro na 12” kołach

W tzw. internetach istnieje wiele rozczulających mechanizmów wizualnych, które potrafią zmiękczyć nawet największego twardziela. Do niedawna prym wiodły małe kotki i dzieciaki stylizowane na gwiazdy rapu. Trzeba jednak przyznać, że ostatnio do czołówki dołączyły też szkraby, które niczym doświadczeni endurowcy pokonują single tracki w terenie.

Enduro na 12 kołach

Specjalistami w branży rowerowych maluchów od kilku miesięcy są marketingowcy marki Commencal. Rowery z malowniczej Andory od zawsze mają „to coś”. Jednak rozszerzenie kolekcji o rowery dla bardziej wymagających smyków było prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Przeglądając stronę Commencala napotkamy wiele modeli na różnorodnym setupie. Począwszy od malutkich push-bike’ów bez napędu (tak, to te do odpychania), przez modele na singlespeed, aż po totalnie wypasione zjazdówki na mniejszych kołach.

Dziś chcemy zaprezentować wam film, w którym dwójka młodocianych adeptów ekstremalnego mtb prezentuje możliwości modelu Ramones. Eliot i Marti pokażą na co stać rozczulająco małe koła w rozmiarze 12”, kiedy w głowach ich właścicieli snują się już marzenia o dorosłym enduro.


Zdjęcia: