5 powodów, by zawitać na Harendę

W najbliższy weekend w Zakopanem odbędzie się kultowa impreza na Harendzie. W ramach tego rowerowego klasyka zawodnicy pościgają się w dual slalomie, nocnym downhillu, pokręcą whipy. Nie zabraknie też dzikiego imprezowania i zawodów Red Bull Bez Łańcucha - tak, żeby przewietrzyć "niewyspaną" głowę. Oto kilka innych powodów, które mogą skusić was do wizyty w Tatrach.

5 powodów, które mogą Cię przekonać...

Powód 1: Koszulka za free - każdy kto zapisze się na zawody, otrzyma w prezencie unikatową koszulkę Joy Ride’a stworzoną specjalnie na tę okazje.

Powód 2: Fajerwerki na Małopolska Whip Contest – żeby nie było za prosto, oprócz tego, że whip contest rozgrywany jest po zmroku, to organizatorzy zapowiedzieli płomienną wstawkę. Pochodnie, pokaz pirotechniczny i whipy. Tak po prostu!

Powód 3: Afterparty i before party – imprezy będą odbywały się w dwóch miejscach jednocześnie, a pomiędzy lokalami będzie krążyć darmowy, joyride’owy bus! Jedna miejscówa to GuguPark – idealne miejsce tuż przy lesie, gdzie można biesiadnie zasiąść. Drugie miejsce to VavaVoom – czyli klub tuż przy Krupówkach, gdzie będzie można tupnąć nóżką.

Powód 4: #NaBogato – będzie sporo fanów to zgarnięcia. Do bonów FOXa i Maxxisa dołącza 1000zł na Whip Contest od województwa Małopolskiego, 1500zł na dziarę od OnexTattoo (również na Whip’a), 500zł za najlepsze przebranie, weekend dla dwóch osób w resorcie Bukovina za czas dnia, myjki dla zwycięzców od Karcher’a i 1000, 700 i 500 zł dla najlepszych w Red Bull Bez Łańcucha!

Powód 5: Red Bull Bez Łańcucha – pierwsza tego typu konkurencja na świecie, gdzie dobrze znaną trasę Harendy będzie trzeba pokonać bez napędu… a to będzie wyzwanie!

SZCZEGÓŁY: