Weekendowy dopalacz: Z rowerem na Filipiny

Co prawda seria pt. „Weekendowy Dopalacz” powstała po to, by motywować was do jazdy tuż przed weekendem, ale nie znaczy to jednak, że dzisiejszy (lekko spóźniony) odcinek nie będzie idealnym zwieńczeniem wolnego i kilku godzin w siodle swojego roweru. To co, gotowi na wycieczkę na Filipiny?

b

Filipiny to bardzo egzotyczny kierunek na rowerową przygodę. Foto: Scott

Zauważyliśmy, że bardzo lubicie filmy, które nie tylko pokazują piękną i stylową jazdę, ale także niesamowite lokacje. W poprzednich odcinkach serii była Madera, Mongolia i Szkocja. Pora więc na coś bardziej odległego i egzotycznego. Tym razem na celownik weźmiemy Filipiny, czyli wyspiarskie państwo leżące w Azji. Przewodnikami w tej niesamowitej rowerowej wyprawie będzie ekipa marki Scott Sports, która realizuje swój projekt o nazwie „Chasing Trail”. W akcji zobaczymy utalentowanych i stylowo jeżdżących zawodników oraz ich wycackane rowery Scott Genius LT.

a

Stylowa jazda i unikalne rowery - brzmi zachęcająco! Foto: Scott

Rozsiądźcie się wygodnie i dajcie porwać na egzotyczną przygodę. Bardzo możliwe, że po pierwszym seansie zechcecie ponownie wcisnąć przycisk „play” – ale spokojnie,  w tym przypadku to w pełni uzasadnione.

Tutaj zobaczysz poprzednie odcinki serii „Weekendowy dopalacz” (klik).

https://www.youtube.com/watch?v=eQsuuyDZlgg

c

"Kolekcjonuj chwile, nie rzeczy". Foto: Scott.