Weekendowy dopalacz: Nocka z Industry Nine

Zmiana czasu sprawiła, że dzień jeszcze bardziej się skrócił. Szarówka i mrok atakują nas już ok. 16, co znacznie utrudnia wyskoczenie na rower (np. po pracy). Nie jest to jednak niemożliwe do zrealizowania - wystarczy dobre oświetlenie i odpowiednia dawka motywacji - a tę właśnie wam serwujemy.

Marka Industry Nine słynie ze swoich dopracowanych, lekkich i wytrzymałych kół. Foto: I9

W dzisiejszej odsłonie serii "Weekendowy dopalacz" udamy się do odległego Pisgah (stan Alabama, USA). To właśnie tam, a dokładnie to na singlach Parku Krajowego zaliczymy nocną przejażdżkę. Naszymi przewodnikami będzie pozytywna ekipa riderów marki Industry Nine. Zanim jednak odpalimy ledowe lampki i rozświetlimy ciemność, udamy się do fabryki znanego brandu, by w bardzo ciekawy i stylowy sposób poznać tajniki procesu tworzenia jednych z najlepszych kół rowerowych na świecie. Nie zabraknie artystycznych ujęć, finezyjnego montażu i głosu lektora, który skradnie waszą uwagę.

Mam nadzieję, że dawka motywacji ukryta w poniższym filmie wystarczy na zachęcenie was do weekendowej przejażdżki, albo nawet wybrania się na nocą, rowerową przygodę.

https://youtu.be/dy4NkoHGhAE