Rusza Cropp Baltic Games 2016!

Jesteście w Gdański i szukacie inspiracji na ciekawe spędzenie czasu? A może jeszcze nie planowaliście weekendu i za sporą dawką adrenaliny jesteście pojechać do Trójmiasta? Jeśli tak, to mamy podpowiedź co robić – lada moment startuje Cropp Baltic Games – wielkie show, którego długo nie zapomnicie.

1

Co i jak?

To już 11 raz, kiedy w Gdańsku odbędzie się impreza o nazwie Baltic Games. Także i tym razem organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by te trzy dni zostały w pamięci na długo. W tym celu powstały dwa imponujące skateparki (jeden dla rowerów, drugi dla deskorolek) i stanął imprezowy namiot, w którym wystąpią liczni artyści i dj. Ale to nie wszystko... pojawią się też aspekty muzyczne, modowe, targi branżowe i wiele okazji do podwyższenia poziomu adrenaliny we krwi.

_DSC7116

Freestyle'owe zmagania uwieńczą energetyczne koncerty.

Trzonem imprezy będą jednak wydarzenia sportowe najwyższej jakości. Na szczególną uwagę zasługuje debiutujący w ramach Baltic Games dirt. W akcji zobaczymy m.in. amerykański duet Colton Walker & Jeremy Malott. Swoje pokazowe sztuczki zaserwuje jeden z czołowych zawodników na świecie – Węgier Oszkar Nagy.

_DSC7614

Baltic Games to widowisko, które zostaje w pamięci na długo.

Poza typowo freestyle’owymi aspektami Cropp Baltic Games 2016 przyciąga także dodatkowymi atrakcjami. Na miejscu odbędą się koncerty i imprezy, dostępna będzie poducha do skakania, strefa targów branżowych,  kącik Barber & Tattoo, bitwa taneczna i raperski freestyle. Brzmi nieźle, prawda?

_DSC7584

Mocna obsada zawodów to gwarancja powalających tricków.

Mamy nadzieję, że skłoniliśmy was do wycieczki na Pomorze. Ponizej serwujemy jeszcze filmową zajawkę imprezy, która na pewno podniesie temperaturę. Gdzie kupić bilety? Tego dowiecie się na oficjalnym wydarzeniu fb imprezy Cropp Baltic Games 2016 – klik!