Rowerowe 220 volt

Są w świecie rowerów takie wydarzenia, obok których nie można przejść obojętnie, a echo po ich zakończeniu rozbrzmiewa jeszcze długi czas. Rozsiądźcie się wygodnie – oto garstka materiałów, które elektryzują jak nieoczekiwany strumień 200V.

pure

 

Pure Darkness 3 – dla tych, co nie boją się wysokości

Panie, Panowie – jeśli macie lęk wysokości, to polecamy czegoś się chwycić, albo lepiej przysiąść. Najnowsze dzieło ekipy McDuff, Reynolds, Lacondeguy i Pace znów wciska w fotel. Jednak tym razem tak mocno, że całkiem normalne będzie, gdy odpadnie wam oparcie. Wystarczy spojrzeć na wielkość tzw. roll-ina, czyli drewnianej ambony, z której chłopaki rozpędzają się na gigantyczne hopy. To nie są przelewki, zresztą zobaczcie i oceńcie to sami.

 

The Fest Series 2016 – motocrossowe rowery?

Jak spędzają swój wolny czas najwięksi luzacy świata freeride’u? Od niedawna kultywują tradycję The Fest Series – czyli spotkań, imprezowania i jazdy na piekielnie wielkich hopach. Oczywiście nie brakuje rock&rollowego podejścia do życia i stylowych lotów. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają najpiękniejsze loty bokiem, to tutaj jest prawdziwy elementarz. Ps. Na tych hopkach latają też specjaliście od freestyle motocrossu, zatem wyobraźcie sobie ich gabaryty…