Nowy team Kellysa

W rozpoczynającym się sezonie Kellys Team rozpocznie rywalizację ze świeżą siłą. Współpraca z nowymi zawodnikami sprawi, że w roku 2016 charakterystyczne barwy słowackiej marki zobaczymy nie tylko na trasach XC oraz enduro, ale także na imprezach downhilowych i 4x. Barwny skład teamu tworzą trzej zawodnicy i jedna zawodniczka. Poznajcie bliżej nową ekipę Kellysa.

Nowy Team Kellysa

Męska część zespołu specjalizuje się w najcięższych odmianach kolarstwa górskiego takich jak downhill, enduro oraz fourcross, zaś kobieca preferuje cross country i maratony, ale nie stroni także od lekkiego enduro. Nowe dyscypliny pozwalają nie tylko na szersze wsparcie kolarstwa i najzdolniejszych młodych polskich sportowców, ale także są doskonałym źródłem wiedzy. Poza tym to świetny poligon testowy dla inżynierów Kellys, którzy przy projektowaniu rowerów ściśle współpracują z członkami teamu, słuchając ich opinii i sugestii. Oto skład teamu na sezon 2016.

Mateusz Baliński

Zawodnikiem o najdłuższym stażu w barwach Kellys jest endurowiec Mateusz „Balon” Baliński, który już w sezonie 2015 reprezentował markę w największych imprezach enduro w Polsce. Wielokrotnie udało mu się stawać na pudle. Kilkakrotnie startował także w zawodach zjazdowych, udowadniając wszechstronne zdolności oraz doskonałą technikę.

Mateusz Baliński. Foto: Kellys Bikes

Mateusz Baliński. Foto: Kellys Bikes

Bartosz Giemza

Na najtrudniejszych trasach pojawi się także Bartosz Giemza - utalentowany zawodnik 4x i BMX, który osiąga doskonałe wyniki także w downhillu.

Bartosz Giemza. Foto: Kellys Bikes

Bartosz Giemza. Foto: Kellys Bikes

Krzysztof Kaczmarczyk

Najmłodszym z całej trójki jest dobrze rokujący Krzysztof „Kriss” Kaczmarczyk. Ten niespełna 15-letni rider ma na koncie spore doświadczenie w zjeździe.  To właśnie w tej dyscyplinie będziemy go oglądać najczęściej.

Krzysztof Kaczmarczyk. Foto: Kellys Bikes

Krzysztof Kaczmarczyk. Foto: Kellys Bikes

Karolina Kręgiel

Karolina Kręgiel to jedyna przedstawicielka płci pięknej w Kellys Team. Specjalizująca się w maratonach i cross-country zawodniczka wykazuje się wszechstronnym kolarskim talentem. Zatem nie jest wykluczone, że w sezonie 2016 będzie można spotkać ją także na zawodach enduro. Jej znak rozpoznawczy to bujne blond loki, które powiewają spod kasku.

Karolina Kręgiel. Foto: Kellys Bikes

Karolina Kręgiel. Foto: Kellys Bikes


Zdjęcia: