Nowy projekt MacAskilla

Danny MacAskill to prawdziwy wirtuoz jazdy na rowerze. Jego wyczyny od wielu lat elektryzują widzów, którzy przypadkiem, albo z totalną premedytacją, napotkają filmy Szkota. Skąd ten efekt? W końcu Danny dokonuje na rowerze tego, co pozornie niemożliwe.

The Drop and Roll team seen in Glasgow, United Kingdom on the 14th of July 2015

The Drop and Roll team seen in Glasgow, United Kingdom on the 14th of July 2015

Najnowszy projekt, w którym zobaczymy zdolnego Dannego MacAskilla nosi nazwę Drop and Roll. I już na wstępie zapowiadamy, że nie będzie to typowe działanie, którego głównym celem jest kosmiczna oglądalność na znanych portalach społecznościowych. Tym razem Danny postanowił pójść o krok dalej i angażując w projekt swoich równie zdolnych kumpli zrobić coś nieszablonowego. W planach ekipy jest wyciągnięcie tego, czym emocjonują się widzowie i zaprezentowania tego podczas imponującego live show.

Występy ekipy odbędą się w ramach tournée Drop and Roll. Pokazy odbędą się m.in. podczas kilku głośnych eventów Red Bulla (który wspiera MacAskilla), targów rowerowych i wystaw, które swoją konwencją korespondują z łamaniem zasad, jakie Danny uprawia od wielu lat. Poniżej świetna zapowiedź tego, co będzie się działo podczas występów serii Drop and Roll.