Maja Włoszczowska w innym wydaniu

Przywykliśmy do tego, że lwia część materiałów pokazujących Maję Włoszczowską dotyczy jej startów w najważniejszych zawodach. A przecież nie samym ściganiem człowiek żyje. W życiu topowego sportowca jest jeszcze czas na treningi – czasem bardzo różnorodne.

Maja Włoszczowska na rowerze Kross Soil. Foto: Kadr z filmu

Maja Włoszczowska na rowerze Kross Soil. Foto: Kadr z filmu

Maja Włoszczowska, zawodniczka Kross Racing Teamu, słynie z zamiłowania do rzetelnych treningów. W jej typowym programie szkoleniowym na off-sezon znajduje się szereg znanych zabiegów – siłownia, jazda na rowerze szosowym, narty biegowe, etc. Okazuje się jednak, że nie jest to zamknięta lista zadań, których trzyma się Maja. Zawodniczka z Jeleniej Góry lubi też eksperymentować, a ostatnio coraz częściej wypełnia te zapędy za sterami najnowszego dzieła inżynierów polskiej marki – rowerze Kross Soil.

Maja Włoszczowska za sterami Kross Soil. Foto: Maja Włoszczowska Fanpage

Maja Włoszczowska za sterami Kross Soil. Foto: Maja Włoszczowska Fanpage

Kross Soil to typowy rower typu trail/soft enduro. Pełne zawieszenie pozwala na bezpieczne I szybsze zjeżdżanie, a po zablokowaniu – zdobywać szczyty. W filmie poniżej możecie zobaczyć, jak Maja radzi sobie za sterami Soila, objeżdżając lokalne ścieżki. Ciekawe czy tak jak my będziecie sobie wyobrażać Maję startującą w EWS. Działoby się!