Krakowski Festwal Filmów Rowerowych już wkrótce

Nie samą jazdą na rowerze biker żyje! I nie chodzi jedynie o potrzebę regeneracji, ale po prostu kulturę tego świata, która poza szlakiem ma równie wiele do zaoferowania. Przykładem może być krakowski Festiwal Filmów Rowerowych, który już wkrótce odbędzie się w znanym Kinie Kijów.Centrum.

Zapamiętajcie datę 9 listopada 2017 - to właśnie wtedy wystartuje festiwal, który jest kontynuacją projektu z 2015 roku. Wtedy widownia Kina Kijów.Centrum również została wypełniona rowerową bracią, a na srebrnym ekranie pojawiły się najlepsze i najciekawsze produkcje dotyczące jazdy na rowerze. Także i w tym roku w repertuarze nie zabraknie filmów z pogranicza klasycznego mtb, enduro i downhillu, które zostały wyprodukowane przez najzdolniejszych polskich filmowców (infografika poniżej).

Poprzednia edycja odniosła wielki sukces, który głośnym echem odbił się w mediach branżowych na całym świecie - spory udział w sukcesie ma promowanie filmów SEZON i SEZON2 na łamach największych portali rowerowych globu. W tym roku nie będzie inaczej, bo twórcy przygotowali pełną gamę niesamowitych produkcji.

Festiwalowy seans główny poprzedzi część targowa, która zostanie zlokalizowana w obszernym holu Kina Kijów.Centrum. Bike Expo towarzyszyć będzie luźna atmosfera i muzyka grana na żywo przez Dj’a. Stoiska partnerów będą także otwarte w trakcie przerwy między seansami.

Poniżej film dokumentujący edycję 2015:

Natomiast dla tych, którzy nie cierpią statyczności organizator przygotował wycieczkę enduro. Pomysłem na rozwinięcie formuły MTB FILM FEST jest połączona z festiwalem wycieczka na lokalne trasy enduro, które znajdują się z w Lesie Wolskim. Byłaby to możliwość do spędzenia czasu w gronie fascynatów tego sportu z całej Polski oraz testów najnowszych rowerów.

Wkrótce więcej informacji na temat tego wydarzenia - bądźcie czujni!