FOCUS SAM² i JAM² 6.9

Focus Bikes SAM² 6.9, jak i JAM² 6.9 to wyjątkowe elektryczne rowery górskie z pełnym zawieszeniem, które łączą moc i wszechstronność dla żądnych przygód rowerzystów. Dzięki zaawansowanym funkcjom
i doskonałej wydajności zapewnia ekscytujące wrażenia z jazdy w terenie.

Jak to wygląda w praktyce przekonaliśmy się na własnej skórze podczas wyjazdu na Enduro Trails w Bielsku-Białej.

SAM² 6.9 i JAM² 6.9 różnią się nieznacznie wielkością skoku zawieszenia. W obu przypadkach zawieszenie Fox działa skutecznie, zapewniając płynną i kontrolowaną jazdę. Geometria roweru to mix pomiędzy stabilnością a zwinnością, umożliwiając rowerzystom pewne pokonywanie technicznych odcinków
i trudnych zjazdów.

Rowery wykorzystują konstrukcję ramy, w której silnik jest skierowany do góry, a akumulator jest umieszczony jak najniżej, aby obniżyć środek ciężkości. Dzięki temu rower jest idealnie wyważony.

Wyposażone w mocny silnik Bosch Performance Line CX Smart System zapewnia imponującą wydajność
w każdym terenie. Jego szybkość reakcji i płynne dostarczanie mocy zapewniają naturalne i intuicyjne wrażenia z jazdy, zwiększając pewność i kontrolę.

Bateria 750 Wh to imponujacy zasięg jazdy. Dzięki temu riderzy mogą zapuszczać się głębiej na szlaki, nie martwiąc się o wyczerpanie mocy. Akumulator ładuje się sprawnie i szybko, zapewniając minimalne przestoje między przejażdżkami.

Bosch Kiox 300 i ladowarka USB w ramie

Biorąc pod uwagę świetną ramę i wysokiej jakości komponenty, SAM² 6.9 oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Jest to e-bike z wyższej półki cenowej, a wszechstronność i wyjątkowe wrażenia z jazdy sprawiają, że jest to opłacalna inwestycja dla zapalonych entuzjastów e-offroad'u.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z testów oraz odwiedzenia salonów Electofun!