Dark Owl już w sprzedaży

Nie jest to pierwsze konstruktorskie przedsięwzięcie, jakie zrodziło się w głowach polskich twórców. Za to na pewno jest to jeden z kilku najbardziej elektryzujących i intrygujących projektów tego typu. Dark Owl, bo o nim mowa, przeszedł już wszystkie fazy testów i trafił do pre-orderowej sprzedaży.

Tak prezentuje się finalna wersja Dark Owl DH02. Foto: Dark Owl

Dzień dobry, Dark Owl

Projekt Dark Owl to dzieło wrocławskiej ekipy, na czele której stoi Maciej Trojnar. To właśnie on jest autorem projektu ramy, która już od narodzin pierwszego prototypu budziła w sieci spore zainteresowanie (szczególnie za granicą). Zjazdówka zbudowana z wysokiej jakości rurek stalowych, z liniowym zawieszeniem i nowoczesną geometrią, przeszła już przez fazę testów riderskich oraz wytrzymałościowych (w profesjonalnym laboratorium). Żmudna droga prowadziła także przez kilka projektanckich modyfikacji, w procesie których zmianom uległa m.in. główka ramy oraz element mufy i jednej z osi obrotu zawieszenia (część wycinana metodą CNC). Dziś możemy mówić już o Dark Owl DH02 jako gotowym produkcie, który de facto trafił do pre-orderowej sprzedaży.

Jak zamówić sobie Sówkę?

Wystarczy wejść na stronę Dark Owl i wypełnić zamieszczony tam formularz, w którym m.in. określimy czy chcemy zakupić "gołą ramę" czy może interesuje nas wersja z zestrojonym damperem Cane Creek Double Barel (dostępny zarówno sprężynowy jak i powietrzny). Istnieje również opcja, by przy wyborze ramy nie korzystać ze standardowych rozmiarów, ale za dodatkową opłatą 99 euro otrzymać w pełni customowy i skrojony na miarę ridera sprzęt.

Polecamy zaglądać na kanały Dark Owl - Facebook / Instagram. Znajdziecie tam sporo ciekawych informacji i zdjęć, które pokazują tworzenie ram od kuchni.

Ruszył pre-order, w ramach którego można zamówić customową ramę i wysokiej klasy zawieszenie. Foto: Dark Owl