Ruszyły zapisy na wyścig w ciemno – Kellys Enduro MTB Series

W tych zawodach wszyscy mają takie same (a na pewno bardzo podobne) szanse. W końcu ich formuła opiera się na tym, że rywalizacja odbywa się bez wcześniejszego objeżdżania trasy/os-ów. Liczy się skupienie, technika, dobra orientacja w terenie i dynamit w nogach. Sprostacie takiemu rowerowemu zadaniu?

Zdjęcie: Walusza Fotografia / udostępnione przez organizatora zawodów

W ubiegłym tygodniu ruszyły zapisy na tegoroczną odsłonę zawodów Kellys Enduro MTB Series. Będzie to już 3 raz, kiedy liczna grupa zawodników i zawodniczek zmierzy się nie tylko z oponentami, ale i nieznaną do tej pory trasą ulokowaną w malowniczych Bieszczadach. To unikalna i jedyna w swoim rodzaju szansa, by sprawdzić się w formule niespotykanej i mało popularnej.

Zdjęcie: Walusza Fotografia / udostępnione przez organizatora zawodów

Impreza, którą tak chętnie anonsujemy, odbędzie się 9 września w Bystre, w Gminie Baligród. To już drugi raz, kiedy impreza zawita w Bieszczady. Czemu się dziwić - przecież do tego typu ścigania tamtejsze góry i szlaki są wręcz perfekcyjne. Warto też nadmienić, że to właśnie w Bieszczadach, w zeszłym roku, na początku października, zostały przeprowadzone Mistrzostwa Polski w Enduro MTB, a na starcie pojawiło się ponad 170 uczestników. Impreza zakończyła się sukcesem - zarówno organizacyjnym jak i medialnym, dlatego organizatorzy postanowili ponownie zawitać w tamtejsze strony.

Rejestracji można dokonać na stronie zapisy.enduro-mtb.eu/pl/baligrod

Bazą tegorocznych zawodów będzie ośrodek WISAN. Regulamin dla uczestników dostępny jest na stronie www.enduro-mtb.eu.