Motywator – czas START!

Tego lata, już po raz drugi, na Placu Zabaw nad Wisłą, tuż obok Centrum Nauki Kopernik, rusza cykl warsztatów rowerowych pod nazwą Motywator. Jedno jest pewne – jeśli jeszcze nie zakosztowaliście przygody na torze zwanym pumptrackiem, to w tym sezonie na warszawskie Powiśle wrócicie nie raz!

DSC_8936 copy

Tych, którzy w ubiegłym roku regularnie przychodzili na Motywatora – nie trzeba ponownie namawiać. Tym, którzy jeszcze nie doświadczyli jazdy po pumptracku - wystarczy, by pojawili się na Placu Zabaw nad Wisłą.

- Rozpoczynamy już 15 maja, a każde kolejne szkolenie odbywać się będzie w co drugą niedzielę, aż do końca wakacji. Można przyjść z własnym rowerem, lub też skorzystać ze sprzętu – kasków i rowerów oraz profesjonalnej obsługi instruktorskiej, którą zapewniamy na czas trwania zajęć – zapewnia Maciek Kucbora, organizator akcji Motywator Szkolenia MTB.

DSC_8976 copy

W tym roku cykl ośmiu spotkań poprowadzi doświadczony instruktor, animator, a także bloger Andrzej Treneiro Marchlewski. Pierwsza część warsztatów (12:00 – 14:00) przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2-12 lat. W drugiej części zajęć (14:00-16:00) odbędą się szkolenia dla młodzieży 12+ i dorosłych. Udział dla wszystkich grup wiekowych jest bezpłatny!

DSC_9038 copy

Motywator to jedyny taki tor w stolicy i jedyne tego rodzaju szkolenia, które gromadzą tak wiele dzieciaków i dorosłych na wspólnej, aktywnej zabawie. Tętniący życiem Plac Zabaw nad Wisłą to również doskonała okazja, by w ciekawy, zdrowy i wartościowy sposób spędzić wolny czas. Warto wpisać to miejsce w obowiązkowy punkt spacerów...

DSC_8976 copy

Więcej na temat harmonogramu szkoleń na facebookowym profilu oraz https://www.facebook.com/placzabawnadwisla/?fref=ts

Motywator Szkolenia MTB to:

  • zajęcia w trybie indywidualnym i grupowym
  • szkolenia na różnym poziomie zaawansowania - od podstaw techniki jazdy w terenie i na pumptracku po przygotowanie do startu w zawodach enduro i downhill
  • wartościowy coaching, dzięki któremu jazda w terenie stanie się bardziej płynna, przyjemna i bezpieczna