DVO Suspension – serwis

Kilka dni temu wraz z ekipą Roweloverowe.shop udałem się do Pragi, aby wziąć udział w szkoleniu
z zakresu serwisu amortyzatorów i damperów marki DVO Suspension. Cała sesja odbyła się pod czujnym okiem Honzy z JCSuspension.cz . Dzięki niemu mieliśmy okazję zgłębić niuanse związane z konstrukcją amortyzacji DVO, a także odkryć kilka sprawdzonych trików, które wzięte są prosto z doświadczenia zawodowego. Honza to prawdziwy profesjonalista, z którego usług korzystają m.in. Michal Prokop i inni czołowi zawodnicy, serwisując u niego swoje zawieszenie.

Interesujące było także zaplecze, w którym mieliśmy okazję pracować – wyposażone we wszystko, o czym mechanik mógłby tylko pomarzyć. Nie tylko dostęp do niezbędnych narzędzi, ale także atmosfera pełna pasji i zaangażowania.

Co więcej, podczas wyjazdu mieliśmy okazję zobaczyć na żywo najnowszy model amortyzatora, Onyx 38, który zrobił na nas naprawdę dobre wrażenie. Honza i kilku lokalnych zawodników już przeprowadzili pierwsze testy, wyrażając pełen entuzjazm co do tej nowości.

Dzień szkoleniowy został uwienczony smażonym syrem i hranolkami, co dodatkowo podkreśliło przyjemną atmosferę wydarzenia.

Wkrótce wszystkie niezbędne części do serwisu amortyzatorów oraz wybrane modele będą dostępne
w sklepach Rowerowelove.shop .

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorowi, Levelsport Koncept, za zorganizowanie takiego inspirującego wyjazdu. To było nie tylko szkolenie, ale również wspaniałe doświadczenie.