Kilka tygodni temu do naszej naszej redakcji przyszła paczka z produktami Juice Lubes. Ta brytyjska marka specjalizująca się w wytwarzaniu wysokiej jakości kosmetyków i smarów rowerowych jest nowością na polskim rynku. Trzeba jednak przyznać, że wybór produktów jest imponujący. Dziś przyjrzymy się trzem wybarnym smarom do łańcucha, a mianowcie: Ceramic Chain Lube, Wet Chain Lube oraz Viking Juice - All Conditions Chain Lube.
25.09.2014
Uprawiasz ekstremalny sport? Interesuje cię BMX, Deskorolka, a może wolisz MTB Dirt albo Freestyle Motocross? Nieważne, jaką dyscyplinę kochasz najbardziej i która z nich Cię pasjonuje. Najważniejsze, byś był dobry w tym, co robisz i chciał nam to pokazać.
04.06.2014
Pod względem konstrukcji rower można porównać do zegarka. Można go rozłożyć, ale gdy po złożeniu pozostanie jedna śrubka, wiedz, że coś się dzieje.
09.05.2014
Kolarstwo górskie to piękny sport. Jedna gdyby każdy z nas zobaczył stertę zużytych przez siebie części, to zamieniając je na gotówkę mógłby usiąść z wrażenia. Nie ma jednak tego złego. W końcu „graty” wcale nie muszą trafić do śmietnika. Z powodzeniem można wykorzystać je w… wystroju wnętrza.
06.05.2014
Temat szeroko rozumianego sponsoringu sportowego w dużym stopniu przypomina rozkopane mrowisko. Niezależnie od tego, czy spróbujesz je zasypać, czy wsadzić głęboko kij, to i tak Ci się oberwie. Bo problem nie tkwi tylko i wyłącznie w tym, co zawodnicy otrzymują od swoich sponsorów, ale przede wszystkim w tym, czego tak naprawdę oczekują i co dają w zamian. Oto kilka kwestii na które warto zwrócić uwagę, gdy planujesz rozwijać swoją rowerową karierę.
29.04.2014
Na rynku mamy dziesiątki skrótów opisujących zawieszenia w rowerach. VPP, FSR, FPS, ABP, DELTA, DW-Link. Pytanie tylko, co daje nam to całe skrótowe zamieszanie? Czy możemy wynieść z tego jakieś informacje? Kto ma z tego więcej korzyści? Klient czy sprzedawca?
05.03.2014
Ponoć we wszechświecie panuje równowaga. Miejmy jednak nadzieję, że na każdego dobrego człowieka nie przypada jeden zły. Chociaż patrząc na ostatnie poczynania złodziejaszków rowerowych można pokusić się o stwierdzenie, że tak właśnie jest. Wczoraj łupem padła zawartość jednego ze sklepów rowerowych w stolicy.
05.03.2014
Składać, czy może kupić gotowy produkt znanej marki? To pytanie zdaje się nękać większość z rowerzystów, którzy stanęli przez koniecznością wymiany roweru. Ekonomia i racjonalizm podpowiadają, że zdecydowanie łatwiej i szybciej będzie wskoczyć na katalogowy model jednego z producentów. Z drugiej strony samodzielne budowanie roweru to sztuka, której towarzyszy pewnego rodzaju magiczna aura.
19.02.2014
Lubimy uciekać z miejskiej dżungli, by chociaż na chwilę stać się częścią prawdziwego ekosystemu. A kiedy zmuszeni jesteśmy prowadzić rowerowe życie w mieście, to znamy swoje drogowe przywileje i odważnie ich bronimy. Czujemy się dobrze, kiedy świat respektuje potrzeby i obecność rowerzystów. Pytanie tylko, czy odwdzięczamy się tym samym?
03.02.2014
Każdy z nas- rowerzystów przynajmniej raz w życiu zadał sobie to pytanie. Ryzykować i zainwestować w pedały zatrzaskowe? Czy może lepiej pozostać przy klasycznych platformach, które może nie są tak ergonomiczne, ale za to o wiele bezpieczniejsze. Jeśli masz już swoje zdanie, to nie będziemy Cię przekonywać. A jeśli nadal nie możesz się zdecydować, to może ten tekst pomoże Ci się określić.
30.01.2014

Strony

Gorące tamaty

Z każdym sezonem świat rowerów staje się coraz bardziej futurystyczny. Elektronika zaczyna...
Mariusz Bryja i Tomek Dębiec, którzy trzy lata temu pokazali najlepsze polskie miejscówki w...
Amerykański gigant długo wstrzymywał się przed oficjalnym wyłożeniem kart. Pewne jest już,...
 • promocja
  9999.00
  11899.00

  Grupa Epic to rowery idealne na długie, kręte singletracki, ale też samobójczy pęd w dół - żadna góra nie jest przeszkodą nie do pokonania.

   

  Zobacz więcej!

  Producent:
 • promocja
  6999.00
  8999.00

  Camber sprawdzi się równie dobrze na weekendowych przejażdżkach, jak i całodziennych eskapadach.

   

  Zobacz więcej!

  Producent: